Tüm İSLAM Aleminin Ramazan Bayramını Kutlarım

Kıymetli dostlarım

Dünya coğrafyasında zulme uğrayan tüm Müslümanların (Arakan, Doğu Türkistan, Filistn, Irak, Suriye, Yemen, Mısır v.b gibi) bebeklerinin de ülkemizde yaşayan paylaşımda ki bu bebek gibi sağlıklı, sıhhatli ve güvenli bir yaşamlarının olmasını bu kutsal günlerin yüzü suyu hürmetne YÜCE ALLAH’tan diliyorum. Tüm İSLAM aleminin Ramazan Bayramını Kutlarım.

Bir gün bizim ülkemizin de yukarıda belirtğim ülkelerin durumuna düşmesi tüm emperyalist güçlerinin öncelikli isteğidir. Buna muvafak olmak için de ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar. Özgür ve mutlu olarak doğan bebeklerimizin geleceğini düşünüyorsak tatlı sözlü yalanlara kanmayıp 24 Haziran’da Meclis çoğunluğunu elde etmek için mutlaka Cumhur İtfakı’na oy vermeliyiz. İlk partli Cumhurbaşkanı olarak da Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı İnşallah seçtreceğiz.

NOT 1: Kıymetli dostlarım, 45 gün önce YSK’dan ve valilikten iznini aldığımız 17 Haziran’da Elazığ ilindeki Şehitleri anma etkinliğimiz muharrem ince’nin özellikle aynı günde Elazığ’da mitng yapma isteğinden dolayı hem şahsımın hem Şehit ailelerinin ortak kararıyla gelecek bir tarihe ertelenmiştr. (Şahsımın isminin merkezine oturtulduğu seçim öncesi büyük bir provakasyon yapılacağı duyumlarını aldığımız için)

NOT 2: Ancak 22 Haziran’da Ankara ilinde çok değerli bir kardeşimizin NİŞANGAH ATIŞ POLİGONU’nun açılışını yapmak için Ankara’da olacağım. Tüm dostlarımız benim davetlimdir. Demokrasilerde çareler bitmezmiş. Elazığ ilinde şimdilik dostlarla buluşamasak da Ankaranın göbeğinde inşallah buluşacağız.

Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 17/2 Çukurambar / ANKARA

Saat: 17:00’da

TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.