MEKANIN CENNET OLSUN

Kıymetli dostlarım

Ergenekon dava dosyası kapsamında fetöculerin kumpasıyla cezaevinde kaldığım dönemlerde (kendisiyle daha önce hiç tanışmamış olmamıza rağmen) şahsımı hiç yalnız bırakmayıp her daim ortak dostlar vasıtasıyla halimi hatırımı soran, dualarıyla her daim manevi alemde bana destek olan Abdul Metin Balkanlıoğlu hocamızı kaybettiğimizi öğrendiğimde içim üzüntüyle kaplandı.

Bir daha darbe yapmaya kalkışan olursa onları bayrak direklerine asacağız sözümden dolayı mahkemem olduğu için cenaze saatinde adliyede olacağım. Bu yüzden saygıdeğer hocamızın cenazesine katılamayacağım.

Tüm hayatını emri bil marufa hizmet için adayan Abdul Metin Balkanlı hocamıza YÜCE ALLAH’tan rahmet diliyorum.

Kendisi sıkıntı içersindeki tüm islam coğrafyasındaki mücadelelerde bilinmeyen gizli kahramanlardandır. Bunun bizzat şahidi olan bir kişi olarak gönül rahatlığı ile söylüyorum.

Yüce ALLAH’ım bu zaman kadar yapmış olduğu tüm hizmetlerden dolayı kendisinden razı olsun. Cennetmekan hocamızın mensubu olduğu tüm İsmail Ağa Cemaatine ve yakınlarına başsağlığı diliyor, üzüntülerini paylaşıyorum.

NOT: Kıymetli Dostlarım 22 Haziran’da Ankara ilinde NİŞANGAH ATIŞ POLİGONU’nun açılışını yapmak için Ankara’da olacağım. Tüm dostlarım benim davetlimdir.

ADRES: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 17/2

Çukurambar / ANKARA

SAAT: 17:00’da

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.