KENDİ İNSANINI TANIMAKTAN ACİZ OLANLAR ÜLKEMİZİ YÖNETMEYE ASLA TALİP OLAMAZLAR -2-

Kıymetli Dostlarım,

Bugünki paylaşımda da (Bir önceki günde olduğu gibi ) kendi halkını çok iyi tanıdığını zanneden ancak aslında hiç ama hiç tanımayan bir Cumhurbaşkanı adayından size bahsetmek istiyorum.

Bildiğiniz üzere pkk’nın kurucusu olan terörist başı abdullah öcalan’ın dinimize karşı yaklaşımı YÜCE ALLAH’ın varlığıyla ilgili görüşleri yazmış olduğu kitaplarda açık bir şekilde görülmektedir. Dini inançlarından koptuğu andan itibaren özgürleştiğini ve kendisinin de adeta (Haşa) yarı tanrısallaştığını anlatmaktaydı. Kurmuş olduğu terör örgütü üyelerinin de kendisinden bir farkı yoktur. Domuz yerken ve namazla dalga geçerkenki görüntülerini sizler de ulusal basında mutlaka görmüşsünüzdür.

Ayrıca pkk’nın sivil uzantısı olan hdp’nin yöneticilerinin de İslam karşıtı düşünceleri yine bütün herkes tarafından bilinmektedir. (Fakat hristiyanlık ve yahudiliğe karşı ise nedense pek bir sevgi doludurlar).

Ancak her seçim döneminde buldukları sahte din adamlarının ellerine kutsal kitabımızı tutuşturup kendi toplantılarına mutlaka dahil ederler. Dini inancındaki samimiyeti asla tartışılamayacak kadar yüce olan güneydoğu halkının kutsal dinimize karşı hissettiği sevdasından faydalanmak için bu şekilde devamlı senaryolar üreterek onları kandırmaya çalışmışlardır.

Mescid-i Aksa’da yaşananlarla ilgili meclisteki üç partinin imzalayarak TBMM’den çıkardıkları kınama kararına hdp’li milletvekilleri imza atmamışlardır. Tüm dünyanın üzüntü ile seyrettiği Filistin halkının çektiği bu acılara tepkisiz kalmayı seçmiştirler.

Ancak Diyarbakır’da Kudüs’te yapılan bu olayları kınamak için toplanan halkın çoğunluğu hdp’nin yöneticileriyle aynı düşünmediklerini açıkça ortaya koymuşlardır.

Namaz kılarken insanlara poz vererek, yaptığın mitinglere de sahte hocalar getirerek güneydoğu insanını kandıracağını düşünüyorsanız bence sizler kendi insanınızı hiç tanımamışsınız demektir.

Cumhur İttifakı’nın karşısında olan tüm partiler ve tüm Cumhurbaşkanı adayları hdp’nin barajı aşması gerekir deseler de Kudüs’ün Hz. Ömer (R.A)'dan sonraki ikinci fatihi Mescid-i Aksa’nın koruyucusu olan Selahaddin Eyyubi’nin torunları Mescid-i Aksa’da yapılan kötülüklere sessiz kalarak onayladığınızı gösterdiğiniz için size o barajı asla geçirtmeyecekler.

Benim Kürt düşmanı olduğum yalanını gündemde tutarak kendi seçmenini kandırmaya çalışan sizler bu seçimlerde Kürt halkını hiç tanımadığınızı gözlerinizle göreceksiniz. Barajın altında kaldığınızda bu yaptıklarınızla halkın gözünden düştüğünüzü acı bir şekilde öğreneceksiniz.

Kıymetli dostlarım 17 Haziran’da Elazığ’daki Ahmet Aytar miting alanında saat 15:00’da Fethi Sekin ve tüm şehitleri anma mitinginde konuşmacı olarak katılacağım. Gelmek isteyen tüm dostlarımız benim davetlimdir.

Bahsi geçen programla ilgili yazılar yazarak beni tahrik etmeye çalışan sözde siyasetçiler, sözde gazeteciler ve çakma milliyetçiler her ne yaparsanız yapın beni kızdıramayacaksınız! Ben herhangi bir siyasi mitinge katılmıyorum. Yukarıda belirttiğim gibi benim katıldığım organizasyon inandığım öğretilerde devlet başkanlarından bile önemli olan kutsal şehitlerimizi anma organizasyonudur.

Yukarıdaki satırlarda yazmaya gayret ettiğim nedenlerden dolayı mutlaka ama mutlaka Cumhur İttifakı’nı destekleyerek Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk partili Cumhurbaşkanı seçtirmeliyiz...

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

 

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.