KENDİ İNANINI TANIMAKTAN ACİZ OLANLAR ÜLKEMİZİ YÖNETMEYE ASLA TALİP OLAMAZLAR

Kıymetli Dostlarım,

Paylaşımımda izlemiş olduğunuz bu kısa videoda partili Cumhurbaşkanı adaylarından Muharrem İnce Bey’in, Myanmar devletinde yaşayan budist halkın Arakan bölgesindeki Müslümanlara karşı yaptıkları zulümlerle, cinayetlerle ilgili bunlar Myanmar devletinin teröristlere karşı yapmış olduğu kendini korumak amaçlı eylemlerdir diyor. (Tüm dünyadaki vicdan sahibi halkların yaşananları katliam olarak nitelemesine rağmen).

Yine Muharrem İnce Bey, Mescid-i Aksa davası için Ortadoğu bataklığında bizim ne işimiz var diyerek ilk kıblemiz olmasının yanında Müslümanların en önemli mihenk taşlarından biri olan Mescid-i Aksa’ya bataklık diyerek tüm inananların ruhuna acı çektirmekten geri kalmıyor.

Sisi'nin Mısır’da darbe yapıp seçilmiş Cumhurbaşkanı Mursi’yi hapise attığında Mursi’nin liderliğini yaptığı Müslüman Kardeşler için de “bunlar terör örgütüdür” demekten maalesef ki geri durmamış ve partisindeki çoğu kişi gibi bu fikri savunmuştur.

Oysa ki tarih okuyuculuğuyla biraz ilgilenen bütün herkes bilir ki Müslüman Kardeşler hareketinin ilk tohumları Osmanlı Devleti'nin İstihbarat teşkilatı olan Teşkilat-ı Mahsusa tarafından ekilmiştir. Daha sonraki yıllarda ise Cennetmekan Şehit Hasan El Benna tarafından Müslüman Kardeşler adıyla kurulmuş mücadelesine bu isimle devam etmiştir. (İlk tohumlar ingilizleri Mısır’dan çıkartmak ve de orada oldukları sürece rahat ettirmemek amacı ile atılmıştır).

Ancak Muharrem İnce bey’e de kızmamak lazım çünkü partisinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Bey Osmanlı'yı atası olarak görmediğini zaten gönül rahatlığıyla açıklamaktadır.

Tabiki yukarıda saydığım sözleri söyleyen ve kendine böyle bir duruşu belirleyen bir kişinin Ramazan ayında içki içmesine söyleyecek bir sözümüz olamaz. (Ramazanda alkol içerken ki fotoğrafları tüm ulusal basında yayınlanmıştır).

Kıymetli dostlarım yukarıdaki satırlarda söylediğim sözler ve eylemler bu şahsın saklamadığı açık düşünceleri olduğu için sadece eleştirebiliriz. Ancak bu zehirli fikirlerle ülkemizin yeni nesillerini zehirleme isteklerine karşı bizde elimizden geldiğince şerefle mücadele edeceğiz.

1940’lar, 50’ler ve 60’lardaki dönemlerde iletişim araçları çok yaygın olmadığı için o dönemlerdeki bazı siyasetçiler halkımızın kendilerince cahil olarak köylü olarak gördükleri kısmını Muharrem İnce Bey’in son günlerde söylemiş olduğu kelimeleri kullanarak kandırmaya çalışır ve bunda da kısmen muaffak olurlardı. “Ben o kadar dindarım ki hayatım boyunca abdestsiz sokağa adım bile atmadım”, “mitinglerime ise dualar okumadan asla çıkmadım” sözleri ise en çok kullandıkları kandırma metotlarıydı.

Ancak Sayın Muharrem İnce 2018 yılında yaşadığımızı fark etmiyor ya da Meclis Tv’nin izlenme oranının en fazla olduğu bölgelerin kendilerini kandırabileceğini düşündüğü köylüler diye niteledikleri bölgeler olduğunun da zanlımca farkında değil.

Kendi çevresindeki 3-5 kişinin goygoyu ve bu yaptığı senaryolarla Cumhurbaşkanı olabileceğine inanmış olması bence işin en komik yanıdır. (Ancak 24 Haziran’da yüzleşmek zorunda kalacağı en kötü şey ise kendi insanını çok iyi tanıyamayanların artık bizim yurdumuzda hiçbir başarıya ulaşamayacaklarıdır).

Kıymetli dostlarım Sayın Muharrem İnce’nin kendi ağızıyla videodaki söylediği sözler ve farklı tarihlerde söylemiş olduğu, yapmış olduğu başkaca eylemler bize bu seçimlerde her ne olursa olsun Cumhur İttifakı’nı destekleyerek mecliste çoğunluğu elde etmeyi ayrıca en önemlisi de Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı birinci turda İlk partili Cumhurbaşkanı seçtirmemiz gerekliliğinin en büyük nedenidir.

NOT: Kıymetli dostlarım, 17 Haziran’da Saat 15:00’da Elazığ’daki Ahmet Aytar Miting alanında düzenlenecek olan Fethi Sekin’i ve tüm Şehitleri anma mitingine gelmek isteyen tüm dostlarımız davetlidir.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

 

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.