BAHSİ GEÇEN KİŞİ EĞER Kİ BENSEM ERTUĞRUL ÖZKÖK'ÜN YAZISINA CEVABIMDIR

KIYMETLİ DOSTLARIM,

24 TEMMUZ SALI GÜNÜNE AİT GAZETELERİ OKURKEN HÜRRİYET GAZETESİNDEKİ ERTUĞRUL ÖZKÖKÜN KÖŞE YAZISINI İNCELEME İMKANINA SAHİP OLDUM. ŞAHSIMIN HEDEF ALINDIĞINI HİSSETTİĞİM BAZI CÜMLELER ŞU ŞEKİLDE BELİRTİLMİŞTİ. ERTUĞRUL ÖZKÖK YAZISINDA FETÖNÜN YERİNİ KİM ALACAK DİYE BİR YAZI KALEME ALMIŞ; YAZININ İÇERİSİNDE DE BİR ORDU KADAR İNSAN BESLEYEN KABADAYILAR VAR DEMİŞTİ.

GENELDE İSMİMİN GEÇMEDİĞİ YAZILARI ÜZERİME ALINMAMAK GİBİ DOĞRU OLDUĞUNA İNANDIĞIM BİR TARZIM VAR ANCAK HER NEDENSE İÇİMDEKİ HİSSİYAT BU YAZININ DİREKT OLARAK MUHATABBI SENSİN DEMEKTEYDİ.(BU SEBEPLE ŞU AN OKUYACAĞINIZ YAZIYI KALEME ALMA GEREĞİ HİSSETTİM.)

ÖNCELİKLE GENÇLİĞİMİN İLK YILLARINDA DOĞRU OLDUĞUNA İNANDIĞIM KUTSAL DEĞERLERİN SALDIRIYA UĞRADIĞINA İNANDIĞIMDA ŞİDDETE MATUF EYLEMLER YAPTIĞIM DOĞRUDUR ANCAK ÇOK AMA ÇOK UZUN YILLARDAN BERİ ŞİDDETİ REDDEDEN BİR HAYAT TARZINI BENİMSEDİM. (FAKAT BU SÖZLERİM OKÇULAR TEPESİNDEKİ YERİMİ TERKETTİĞİM ANLAMINA DA ASLA GELMESİN ŞARTLAR OLUŞURSA, MEŞRU MÜDAFA HAKKIM DOĞARSA KENDİMİ SEVDİKLERİMİ VE İNANDIĞIM KUTSAL DEĞERLERİ KORUMAK İÇİN YİNE AYNI ŞEYLERİ ÇEKİNMEDEN YAPARIM.)

YUKARIDAKİ AÇIKLAMALARIMDAN DA ANLAYACAĞINIZ ÜZERE ŞU AN BİR KABADAYI TARZINA SAHİP DEĞİLİM AYRICA ORDU DİYE BAHSETTİĞİNİZ İNSANLARIN HEPSİ KENDİ İŞİNDE GÜCÜNDE OLAN BİR ÇOĞU ASGARİ ÜCRET İLE ÇEŞİTLİ İŞ KOLLARINDA ÇALIŞAN VATAN EVLATLARIDIR. YAPTIĞIM TÜM İL ZİYARETLERİNDE TOPLANAN 10 BİNLERCE KİŞİYİ VE SOSYAL MEDYADAKİ TAKİPÇİLERİMİ GÖZ ÖNÜNE ALDIĞIMIZDA ZATEN SAYI MİLYONLARA ULAŞMAKTADIR. (TAKDİR EDERSİNİZ Kİ BU KADAR İNSANI DÜNYADA HİÇ BİR GÜÇ FİNANSA EDEMEZ.)

YAZINIZDA FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN YERİNE ACABA KİM GEÇEÇEK DEMİŞSİNİZ. BU KİŞİ HER KİM OLURSA OLSUN (YÜCE ALLAHIN İZNİYLE HİÇ KİMSE OLAMAYACAK) BENİM OLMAYACAĞIM KESİN OLARAK GARANTİDİR. ÇÜNKÜ AKRABALARIMIN VE ARKADAŞLARIMIN İÇERİSİNDE HİÇ BİR DEVLET GÖREVLİSİ YOKTUR. (DOLAYISIYLA KADROLAŞIP DEVLETİ ELE GEÇİREBİLMEMİZ MÜMKÜN DEĞİLDİR.)

AYRICA YİNE BÜTÜN HERKES BİLİR Kİ BEN KAZANDIĞIM TÜM PARALARI İNANDIĞIM DEĞERLERE HİZMET EDEBİLMEK İÇİN AYNI GÜN DAĞITIRIM. ( BENDE ASLA ERTESİ GÜNE KALMIŞ YANİ BAYATLAMIŞ PARA BULUNMAZ.) BU GERÇEKLİKLERDEN ANLAŞILACAĞI ÜZERE 81 MİLYON

VATANDAŞIMIZIN İÇERİSİNDE FETÖ GİBİ HAİN BİR YAPININ YERİNE GEÇMEYİ DÜŞÜNMEYİ İSTEYEBİLECEK EN SON KİŞİ ŞAHSIMDIR.

ASLINDA BENCE SİZİN GİBİ KİŞİLİKLERİN ÜLKEMİZİ YÖNETENLER TARAFINDAN HIZLI BİR ŞEKİLDE İNCELEMEYE ALINMASI GEREKİR. 28 ŞUBAT DARBESİNİN TÜM ASKERİ UNSURLARI MÜEBBET HAPİS CEZASI ALDILAR. OYSA Kİ (BU DARBENİN SİVİL AYAĞINI OLUŞTURAN O GÜNKÜ KİŞİLERİ EN ÇOK DESTEKLEYEN SİZİN GENEL YAYIN YÖNETMENLİĞİNİ YAPTIĞINIZ HÜRRİYET GAZETESİ İDİ.) FETTULLAH GÜLENİN SÖZLERİNİ MANŞETTEN VERİP ERBAKAN HOCA'YA "BU İŞİ BECEREMİYORSUNUZ BIRAKIP GİDİN" DİYEN SEN DEĞİL MİYDİN? GENÇ SUBAYLARIN RAHATSIZ OLDUĞUNU DA DEVAMLI İŞLEYEN YANILMIYORSAM YİNE SİZİN BAŞINDA OLDUĞUNUZ GAZETEYDİ. (VE BUNLAR GİBİ SUÇ UNSURU TAŞIYAN BİR ÇOK KÖTÜ YAZI)

HEM RAHAT OLUN BENİM SİZİN GİBİ TÜM ŞARTLARDA AYAKTA KALABİLME GİBİ BİR YETENEĞİM YOK. ÖYLE BİR YETENEĞİM OLSAYDI ÖMRÜMÜN ÇOĞUNU YANİ 16.5 SENESİNİ CEZA EVLERİNDE GEÇİRMEZDİM. GEÇMİŞ SEÇİMLERLE İLGİLİ YAPILAN ANKETLERDE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN KAYBEDECEĞİ DEVAMLI KONUŞULUYORKEN KÜÇÜK ADAM DİYE BİR YAZI YAZMIŞTINIZ. ŞU AN CUMHURBAŞKANINA HAKARETTEN CEZA EVİNDE OLAN İNSANLARIN SÖYLEDİKLERİNDEN YÜZ KAT DAHA AĞIR HAKARETLER İÇERİYORDU ANCAK SEÇİMLERİ SAYIN CUMHURBAŞKANI KAZANMAYI BAŞARINCA HER ZAMANKİ YETENEĞİNİ KONUŞTURUP BEN ÖYLE DEMEK İSTEMEMİŞTİM DİYEREK KONUNUN DIŞINDA KALMAYI BAŞARABİLDİN.

ASLINDA BU GERİ VİTES İÇEREN SÖZLERİNE NE SAYIN CUMHURBAŞKANI NE DE HALKIN HİÇ BİR KESİMİ İNANMADI. FAKAT ULUSLARARASI KAMUOYUNDA TANINDIĞIN İÇİN "MUHALİF GAZETECİLER CEZA EVLERİNE ATILIYOR" ŞEKLİNDE BİR KAMPANYA OLUŞMASIN DİYE AYRICA DA ALMAN DOSTLARININ KATKISIYLA BAŞINA BİR İŞ GELMEDEN YİNE PAÇANI KURTARMAYI BECERDİN. (ANCAK OKUNMA ORANLARINA BAKTIĞIMIZDA GÖREBİLDİĞİMİZ YÜCE MİLLETİMİZİN VİCDANINDA MAHKUM OLMAKTAN KURTULMAYI BECEREMEMİŞ OLMANDIR.)

SANA VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENLERE ŞU DÜŞÜNCELERİMİ SAMİMİYETLE BELİRTMEK İSTERİM. EĞER Kİ BİR GÜN ÜLKEME DEVLETİME SAÇ TELİ KADAR ZARAR VERECİĞİME İNANDIĞIM AN 2 REKAT ŞÜKÜR NAMAZIMI KILIP SONRASINDA İSE YAKIŞANI YAPACAK KADAR CESARET SAHİBİ BİR İNSANIM. YÜCE ALLAH KORUSUN BİR GÜN BÖYLE BİR DURUMLA KARŞI KARŞIYA KALIRSAM BİR SANİYE BİLE TEREDDÜT ETMEMEK İÇİN BU ŞEKİLDE GEÇMİŞTE HAYATINA SON VERMİŞ OLAN HEMEN HEMEN HERKESİN HATTA FARKLI DÜNYA GÖRÜŞÜNE SAHİP OLAN İNSANLARIN BİYOGRAFİLERİNİ ESERLERİNİ DAHİ OKUDUM. YÜCE ALLAH VERMESİN ANCAK ÖYLE BİR ŞEY HİSSEDERSEM YAKIŞANI YAPMAYA ÇOK UZUN YILLARDIR HAZIRLIKLIYIM.

SAYIN ERTUĞRUL BEY SİZİN ORDU DİYE TARİF ETTİĞİNİZ KALABALIKLARI OLUŞTURAN O KİŞİLERİN HER BİRİ TÜRK İSLAM DAVASINA İNANMIŞ NEFERLERDİR. EĞER Kİ SİZ DEVLETİ ELE GEÇİRMEK ÜZERE PLANLANMIŞ GRUPLARI BULMAK İSTİYORSANIZ AMİPLER GİBİ BÖLÜNEREK ÇOĞALAN HER ŞARTTA AYAKTA KALMASINI BAŞARAN KUTSAL DEĞERLERİN TEHLİKEDE OLDUĞU ZAMANLARDA HİÇBİR İŞE YARAMAYAN ŞAHSİYETTEKİ KİŞİLERİ ARIYORSANIZ BENCE BİZİM OLUŞTURDUĞUMUZ KALABALIKLARA DEĞİL SİZİN TELEFON REHBERİNİZDEKİ VE ÇEVRENİZDEKİ KİŞİLERE BAKMALISINIZ.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Yorum Bırakın

Email adresiniz görünmeyecektir.